Genealogie Pagina 602 (Stamboom)

In verband met de privacy worden geboortedata en trouwdata van nog levende personen niet vermeld.


       
    Teunis Kroes (I16707) g. ABT 1870        
  Teunis Kroes (I16178) g. 1900 Oldebroek, Gelderland, Netherlands        
    Berendje Binnenkamp (I16708) g. ABT 1870      
       

Terug naar de hoofdpagina


       
        Harm Breman (I11741) g. ABT 1837    
    Harm Breman (I10797) g. 1868 Genemuiden, Zwartewaterland, Overijssel, Netherlands o. 03 APR 1919 Genemuiden, Zwartewaterland, Overijssel, Netherlands        
      Trijntje Schurink (I11742) g. ABT 1837    
  Tijmen Breman (I16179) g. 1905 Genemuiden, Zwartewaterland, Overijssel, Netherlands        
        Gosen Lucas Buter (I8678) g. 09 DEC 1787 IJsselmuiden, Kampen, Overijssel, Netherlands o. 13 AUG 1863 Zwollerkerspel, Zwolle, Overijssel, Netherlands
      Reindert Buter (I9235) g. 03 AUG 1821 Genne-Overwaters, Zwartewaterland, Overijssel, Netherlands o. 22 SEP 1899 Zwollerkerspel, Zwolle, Overijssel, Netherlands    
        Hermina Bomhof (I8682) g. 30 APR 1795 Harculo, Zwolle, Overijssel, Netherlands o. 08 NOV 1875 Zwollerkerspel, Zwolle, Overijssel, Netherlands
    Hermina Buter (I10796) g. SEP 1867 Zwollerkerspel, Zwolle, Overijssel, Netherlands o. 19 DEC 1949 Genemuiden, Zwartewaterland, Overijssel, Netherlands      
        Joochem Kok (I9594) g. ABT 1817  
      Roelofje Kok (I9593) g. 12 JUN 1846 Mastenbroek, Zwolle, Overijssel, Netherlands o. 18 DEC 1925 Hasselt, Zwartewaterland, Overijssel, Netherlands    
        Maria Koetse (I9595) g. ABT 1817  
       

Terug naar de hoofdpagina


       
    Jan Willem Blom (I16691) g. ABT 1876        
  Martina Blom (I16180) g. 1906 Genemuiden, Zwartewaterland, Overijssel, Netherlands        
    Jennigje Hoekman (I16692) g. ABT 1875      
       

Terug naar de hoofdpagina


       
        Harm Breman (I11741) g. ABT 1837    
    Harm Breman (I10797) g. 1868 Genemuiden, Zwartewaterland, Overijssel, Netherlands o. 03 APR 1919 Genemuiden, Zwartewaterland, Overijssel, Netherlands        
      Trijntje Schurink (I11742) g. ABT 1837    
  Maria Breman (I16181) g. 1907 Genemuiden, Zwartewaterland, Overijssel, Netherlands        
        Gosen Lucas Buter (I8678) g. 09 DEC 1787 IJsselmuiden, Kampen, Overijssel, Netherlands o. 13 AUG 1863 Zwollerkerspel, Zwolle, Overijssel, Netherlands
      Reindert Buter (I9235) g. 03 AUG 1821 Genne-Overwaters, Zwartewaterland, Overijssel, Netherlands o. 22 SEP 1899 Zwollerkerspel, Zwolle, Overijssel, Netherlands    
        Hermina Bomhof (I8682) g. 30 APR 1795 Harculo, Zwolle, Overijssel, Netherlands o. 08 NOV 1875 Zwollerkerspel, Zwolle, Overijssel, Netherlands
    Hermina Buter (I10796) g. SEP 1867 Zwollerkerspel, Zwolle, Overijssel, Netherlands o. 19 DEC 1949 Genemuiden, Zwartewaterland, Overijssel, Netherlands      
        Joochem Kok (I9594) g. ABT 1817  
      Roelofje Kok (I9593) g. 12 JUN 1846 Mastenbroek, Zwolle, Overijssel, Netherlands o. 18 DEC 1925 Hasselt, Zwartewaterland, Overijssel, Netherlands    
        Maria Koetse (I9595) g. ABT 1817  
       

Terug naar de hoofdpagina


       
    Hendrik Mol (I16665) g. ABT 1874        
  Teunis Mol (I16182) g. 1904 Genemuiden, Zwartewaterland, Overijssel, Netherlands        
    Jentje van Dalfsen (I16666) g. ABT 1874      
       

Terug naar de hoofdpagina


       
        Harm Breman (I11741) g. ABT 1837    
    Harm Breman (I10797) g. 1868 Genemuiden, Zwartewaterland, Overijssel, Netherlands o. 03 APR 1919 Genemuiden, Zwartewaterland, Overijssel, Netherlands        
      Trijntje Schurink (I11742) g. ABT 1837    
  Reintje Breman (I16183) g. 1908 Genemuiden, Zwartewaterland, Overijssel, Netherlands        
        Gosen Lucas Buter (I8678) g. 09 DEC 1787 IJsselmuiden, Kampen, Overijssel, Netherlands o. 13 AUG 1863 Zwollerkerspel, Zwolle, Overijssel, Netherlands
      Reindert Buter (I9235) g. 03 AUG 1821 Genne-Overwaters, Zwartewaterland, Overijssel, Netherlands o. 22 SEP 1899 Zwollerkerspel, Zwolle, Overijssel, Netherlands    
        Hermina Bomhof (I8682) g. 30 APR 1795 Harculo, Zwolle, Overijssel, Netherlands o. 08 NOV 1875 Zwollerkerspel, Zwolle, Overijssel, Netherlands
    Hermina Buter (I10796) g. SEP 1867 Zwollerkerspel, Zwolle, Overijssel, Netherlands o. 19 DEC 1949 Genemuiden, Zwartewaterland, Overijssel, Netherlands      
        Joochem Kok (I9594) g. ABT 1817  
      Roelofje Kok (I9593) g. 12 JUN 1846 Mastenbroek, Zwolle, Overijssel, Netherlands o. 18 DEC 1925 Hasselt, Zwartewaterland, Overijssel, Netherlands    
        Maria Koetse (I9595) g. ABT 1817  
       

Terug naar de hoofdpagina


       
    Karel Schaftenaar (I16671) g. ABT 1876        
  Jan Derk Schaftenaar (I16184) g. 1906 Kampen, Overijssel, Netherlands        
       

Terug naar de hoofdpagina


       
        Jan Buiter (I1993) g. 30 JAN 1821 Winschoten, Oldambt, Groningen, Netherlands o. 31 JAN 1892 Winschoten, Oldambt, Groningen, Netherlands
        Remmelt Buter (I7892) g. 13 AUG 1860 Winschoten, Oldambt, Groningen, Netherlands o. 24 NOV 1939 Oude Pekela, Pekela, Groningen, Netherlands    
          Lummetje Maria Mastenbroek (I1994) g. 17 DEC 1825 Schokland, Noordoostpolder, Flevoland, Netherlands o. 01 JUN 1896 Winschoten, Oldambt, Groningen, Netherlands
    Remmelt Buter (I8355) g. 29 NOV 1914 Oude Pekela, Pekela, Groningen, Netherlands o. 27 APR 1999        
        Jacob Hindrik de Groot (I7894) g. ABT 1843  
      Geessien de Groot (I7893) g. 06 AUG 1873 Winschoten, Oldambt, Groningen, Netherlands o. 05 JAN 1926 Oude Pekela, Pekela, Groningen, Netherlands    
        Mensje Twiest (I7895) g. ABT 1843  
  Johan Buter (I16185) g. --Niet vermeld--        
    Catharina Gezina Kloet (I8356) g. 16 FEB 1914 Oude Pekela, Pekela, Groningen, Netherlands o. 10 JAN 1986 Oude Pekela, Pekela, Groningen, Netherlands      
       

Terug naar de hoofdpagina


       
        Jan Jans BŁter (I5854) g. 20 APR 1799 Esche, Neuenhaus, Bentheim, Niedersachsen, Germany o. 29 JUN 1863 Esche, Neuenhaus, Bentheim, Niedersachsen, Germany
        Lukas Buter (I4548) g. 29 JAN 1830 Esche, Neuenhaus, Bentheim, Niedersachsen, Germany o. 02 FEB 1911 Odoornerveen, Borger-Odoorn, Drenthe, Netherlands    
          Geeze Jans Scholten (I5855) g. 16 MAR 1800 Esche, Neuenhaus, Bentheim, Niedersachsen, Germany o. 22 MAY 1863 Esche, Neuenhaus, Bentheim, Niedersachsen, Germany
    Jan Buiter (I10195) g. 09 DEC 1868 Gasselternijveen, Aa en Hunze, Drenthe, Netherlands o. 17 FEB 1951 Emmen, Drenthe, Netherlands        
        Frederik Piening (I9773) g. ABT 1809  
      Engeltje Piening (I4549) g. 29 DEC 1839 Gieten, Aa en Hunze, Drenthe, Netherlands o. 07 MAY 1874 Gasselternijveen, Aa en Hunze, Drenthe, Netherlands    
        Hillechien Dost (I9774) g. ABT 1809  
  Hartman Buter (I16187) g. 02 APR 1905 Emmen, Drenthe, Netherlands        
      Hartman Wijbrands (I13082) g. 01 JAN 1846 Hindelopen, Sudwest-Fryslan, Friesland, Netherlands o. 24 NOV 1928 Emmen, Drenthe, Netherlands    
    Akkelina Wijbrands (I11084) g. 25 NOV 1874 Rotterdam, Zuid-Holland, Netherlands o. 18 MAY 1967 Emmen, Drenthe, Netherlands      
      Janna Brouwer (I13083) g. 07 DEC 1843 Veendam, Groningen, Netherlands o. 29 JUN 1916 Emmen, Drenthe, Netherlands    
       

Terug naar de hoofdpagina


       
        Jan Jans BŁter (I5854) g. 20 APR 1799 Esche, Neuenhaus, Bentheim, Niedersachsen, Germany o. 29 JUN 1863 Esche, Neuenhaus, Bentheim, Niedersachsen, Germany
        Lukas Buter (I4548) g. 29 JAN 1830 Esche, Neuenhaus, Bentheim, Niedersachsen, Germany o. 02 FEB 1911 Odoornerveen, Borger-Odoorn, Drenthe, Netherlands    
          Geeze Jans Scholten (I5855) g. 16 MAR 1800 Esche, Neuenhaus, Bentheim, Niedersachsen, Germany o. 22 MAY 1863 Esche, Neuenhaus, Bentheim, Niedersachsen, Germany
    Jan Buiter (I10195) g. 09 DEC 1868 Gasselternijveen, Aa en Hunze, Drenthe, Netherlands o. 17 FEB 1951 Emmen, Drenthe, Netherlands        
        Frederik Piening (I9773) g. ABT 1809  
      Engeltje Piening (I4549) g. 29 DEC 1839 Gieten, Aa en Hunze, Drenthe, Netherlands o. 07 MAY 1874 Gasselternijveen, Aa en Hunze, Drenthe, Netherlands    
        Hillechien Dost (I9774) g. ABT 1809  
  Frederik Buter (I16189) g. 23 SEP 1909 Emmen, Drenthe, Netherlands        
      Hartman Wijbrands (I13082) g. 01 JAN 1846 Hindelopen, Sudwest-Fryslan, Friesland, Netherlands o. 24 NOV 1928 Emmen, Drenthe, Netherlands    
    Akkelina Wijbrands (I11084) g. 25 NOV 1874 Rotterdam, Zuid-Holland, Netherlands o. 18 MAY 1967 Emmen, Drenthe, Netherlands      
      Janna Brouwer (I13083) g. 07 DEC 1843 Veendam, Groningen, Netherlands o. 29 JUN 1916 Emmen, Drenthe, Netherlands    
       

Terug naar de hoofdpagina



Deze HTML database is gemaakt met een geregistreerde versie van GED4WEB icon (web page link)GED4WEB versie 4.41

Back to Top Of Page

Terug naar de hoofdpagina

Copyright 2017 Harm Buiter