Genealogie Pagina 745 (Stamboom)

In verband met de privacy worden geboortedata en trouwdata van nog levende personen niet vermeld.


       
        Lukas Schiphouwer (I4510) g. ABT 1720 Scheerhorn, Hoogstede, Bentheim, Niedersachsen, Germany o. 12 APR 1770 Neue Piccardie, Neuenhaus, Bentheim, Niedersachsen, Germany
        Geert BŁter (I2395) g. 04 JUN 1765 Neue Piccardie, Neuenhaus, Bentheim, Niedersachsen, Germany o. 29 SEP 1833 Veldgaar, Neuenhaus, Bentheim, Niedersachsen, Germany    
          Swenne Mos (I4511) g. 23 FEB 1727 Neue Piccardie, Neuenhaus, Bentheim, Niedersachsen, Germany o. 13 FEB 1770 Neue Piccardie, Neuenhaus, Bentheim, Niedersachsen, Germany  
    Hindrik BŁter (I2412) g. 02 AUG 1822 Veldgaar, Neuenhaus, Bentheim, Niedersachsen, Germany        
      Henderkien Haverding (I2396) g. 08 SEP 1781 Veldhausen, Neuenhaus, Bentheim, Niedersachsen, Germany o. 02 JAN 1845 Veldgaar, Neuenhaus, Bentheim, Niedersachsen, Germany    
  Hendrik BŁter (I19318) g. 10 APR 1860 Hardingen, Uelsen, Bentheim, Niedersachsen, Germany o. 29 MAR 1861 Hardingen, Uelsen, Bentheim, Niedersachsen, Germany        
    Fenna Gerds (I2413) g. 02 OCT 1819 Wilsum, Uelsen, Bentheim, Niedersachsen, Germany o. 12 NOV 1875 Uelsen, Bentheim, Niedersachsen, Germany      
       

Terug naar de hoofdpagina


       
        Geert BŁter (I2395) g. 04 JUN 1765 Neue Piccardie, Neuenhaus, Bentheim, Niedersachsen, Germany o. 29 SEP 1833 Veldgaar, Neuenhaus, Bentheim, Niedersachsen, Germany
        Hindrik BŁter (I2412) g. 02 AUG 1822 Veldgaar, Neuenhaus, Bentheim, Niedersachsen, Germany    
          Henderkien Haverding (I2396) g. 08 SEP 1781 Veldhausen, Neuenhaus, Bentheim, Niedersachsen, Germany o. 02 JAN 1845 Veldgaar, Neuenhaus, Bentheim, Niedersachsen, Germany  
    Geerd BŁter (I19317) g. 1851 Hoogstede, Bentheim, Niedersachsen, Germany        
      Fenna Gerds (I2413) g. 02 OCT 1819 Wilsum, Uelsen, Bentheim, Niedersachsen, Germany o. 12 NOV 1875 Uelsen, Bentheim, Niedersachsen, Germany    
  Diena Fenne BŁter (I19320) g. 07 OCT 1880 Uelsen, Bentheim, Niedersachsen, Germany        
    Aleida Bremmer (I19319) g. 29 DEC 1840 Uelsen, Bentheim, Niedersachsen, Germany      
       

Terug naar de hoofdpagina


       
        Anne Buter (I11853) g. 30 MAR 1903 Winschoten, Oldambt, Groningen, Netherlands o. 04 SEP 1987 Nieuwe Pekela, Pekela, Groningen, Netherlands
        Harm Buter (I17821) g. ABT 1932 o. 17 JUN 2011 Ter Apel, Westerwolde, Groningen, Netherlands    
          Kornelia Tallina Baas (I16146) g. 1902 o. 19 OCT 1986 Nieuwe Pekela, Pekela, Groningen, Netherlands  
    Anne Buter (I19324) g. --Niet vermeld--        
      Marchien Foekens (I17822) g. 01 AUG 1932 o. 04 FEB 2012 Ter Apel, Westerwolde, Groningen, Netherlands    
  Harm Buter (I19326) g. --Niet vermeld--        
    Kina NN (I19325) g. --Niet vermeld--      
       

Terug naar de hoofdpagina


       
        Anne Buter (I11853) g. 30 MAR 1903 Winschoten, Oldambt, Groningen, Netherlands o. 04 SEP 1987 Nieuwe Pekela, Pekela, Groningen, Netherlands
        Harm Buter (I17821) g. ABT 1932 o. 17 JUN 2011 Ter Apel, Westerwolde, Groningen, Netherlands    
          Kornelia Tallina Baas (I16146) g. 1902 o. 19 OCT 1986 Nieuwe Pekela, Pekela, Groningen, Netherlands  
    Anne Buter (I19324) g. --Niet vermeld--        
      Marchien Foekens (I17822) g. 01 AUG 1932 o. 04 FEB 2012 Ter Apel, Westerwolde, Groningen, Netherlands    
  Martijn Buter (I19327) g. --Niet vermeld--        
    Kina NN (I19325) g. --Niet vermeld--      
       

Terug naar de hoofdpagina


       
    Hendrik Hulsebosch (I12568) g. 1811 Ommen, Overijssel, Netherlands        
  Albert Hulsebosch (I19328) g. 10 JAN 1861 Zwollerkerspel, Zwolle, Overijssel, Netherlands        
    Gerrigjen Ruiter (I12569) g. 1823 Hattem, Gelderland, Netherlands      
       

Terug naar de hoofdpagina


       
        Derk Jacobs ter Wee (I3977) g. ABT 1776    
    Hendrik ter Wee (I1632) g. 28 APR 1806 Zwolle, Overijssel, Netherlands o. 03 DEC 1867 Zwolle, Overijssel, Netherlands        
      Johanna Hendriks Kamps (I3978) g. ABT 1776    
  Kornelis ter Wee (I19329) g. 12 AUG 1845 Zwolle, Overijssel, Netherlands        
        Simen Coops (Buiter) (I2701) g. 04 JAN 1756 Rouveen, Staphorst, Overijssel, Netherlands o. 1798 Rouveen, Staphorst, Overijssel, Netherlands
      Koop Simons Buiter (I3979) g. 27 SEP 1789 Rouveen, Staphorst, Overijssel, Netherlands o. 01 DEC 1824 Ruitenveen, Dalfsen, Overijssel, Netherlands    
        Grietje Klaas Kuipers (I2702) g. ABT 1756 o. 1797 Rouveen, Staphorst, Overijssel, Netherlands
    Grietje Buiter (I1631) g. 20 DEC 1818 Rouveen, Staphorst, Overijssel, Netherlands      
        Harm ter Whee (I5431) g. ABT 1754  
      Hendrikje Harms ter Whee (I3980) g. 09 JUL 1797 Rouveen, Staphorst, Overijssel, Netherlands o. 1836    
        Albertje Jans Kisteman (I4682) g. ABT 1754 o. 1798 Rouveen, Staphorst, Overijssel, Netherlands  
       

Terug naar de hoofdpagina


       
        Hendrik Meulink (I9066) g. ABT 1791    
    Gerrit Willem Meulink (I8692) g. 1821 Haerst, Zwolle, Overijssel, Netherlands        
      Femmigje Spijker (I9067) g. ABT 1791    
  Janna Meulink (I19330) g. 27 DEC 1857 Zwollerkerspel, Zwolle, Overijssel, Netherlands        
        Lucas Buter (I5932) g. 10 NOV 1745 Hasselt, Zwartewaterland, Overijssel, Netherlands o. 05 MAY 1826 Zwollerkerspel, Zwolle, Overijssel, Netherlands
      Harm Buiter (I3982) g. 23 JAN 1780 Hasselt, Zwartewaterland, Overijssel, Netherlands o. 04 SEP 1850 Ankum, Dalfsen, Overijssel, Netherlands    
        Barbertje Derks Schurink (I5933) g. 14 DEC 1749 Mastenbroek, Zwartewaterland, Overijssel, Netherlands o. 13 MAR 1817 Hasselerdijk, Zwartewaterland, Overijssel, Netherlands  
    Evertjen Buter (I8665) g. 1820 Ankum, Dalfsen, Overijssel, Netherlands o. 03 NOV 1896 Haerst, Zwollerkerspel, Zwolle, Overijssel, Netherlands      
        Hendrik Lamberts (I5941) g. ABT 1753  
      Egberdina Hendriks Endeman (I3983) g. 07 JAN 1787 Dalfsen, Overijssel, Netherlands o. 25 JUN 1856 Ankum, Dalfsen, Overijssel, Netherlands    
        Janna Jansen (I5942) g. ABT 1753  
       

Terug naar de hoofdpagina


       
    Berend Heeres (I19331) g. --Niet vermeld-- Nieuweschans, Oldambt, Groningen, Netherlands        
  Andres Heeres (I19332) g. --Niet vermeld-- Beerta, Oldambt, Groningen, Netherlands        
        Harm Buiter (I879) g. 29 AUG 1895 Finsterwolde, Oldambt, Groningen, Netherlands o. 09 JAN 1986 Finsterwolde, Oldambt, Groningen, Netherlands
      Harm Buiter (I940) g. 02 MAY 1916 Bellingwolde, Westerwolde, Groningen, Netherlands o. 14 NOV 2004 Delfzijl, Groningen, Netherlands    
        Martje Stuttje (I880) g. 11 JAN 1895 Beerta, Oldambt, Groningen, Netherlands o. 06 JAN 1987 Finsterwolde, Oldambt, Groningen, Netherlands
    Harmke Buiter (I8660) g. 26 MAY 1955 Finsterwolde, Oldambt, Groningen, Netherlands o. 19 NOV 2015 Oldambt, Groningen, Netherlands      
      Tetje Dreijer (I941) g. 14 JAN 1929 Winschoten, Oldambt, Groningen, Netherlands    
       

Terug naar de hoofdpagina


       
    Jacob van Beilen (I18648) g. ABT 1925 o. 21 JUL 2002        
  Henk van Beilen (I19335) g. --Niet vermeld--        
        Lukas Buter (I4548) g. 29 JAN 1830 Esche, Neuenhaus, Bentheim, Niedersachsen, Germany o. 02 FEB 1911 Odoornerveen, Borger-Odoorn, Drenthe, Netherlands
      Andries Buter (I12511) g. 23 FEB 1883 Gasselternijveen, Aa en Hunze, Drenthe, Netherlands    
        Geessien Sikkens (I9656) g. 25 JAN 1842 Wildervank, Veendam, Groningen, Netherlands o. 02 JUN 1900 Emmer-Compascuum, Emmen, Drenthe, Netherlands
    Elsiena Buter (I18647) g. 11 NOV 1925 Emmen, Drenthe, Netherlands o. 08 APR 2017 Leeuwarden, Friesland, Netherlands      
        Harm Engelage (I13251) g. ABT 1857  
      Jantje Engelage (I13250) g. 06 SEP 1886 Winschoten, Oldambt, Groningen, Netherlands o. 03 NOV 1942 Groningen, Groningen, Netherlands    
        Antje Bos (I13252) g. ABT 1857  
       

Terug naar de hoofdpagina


       
    Jacob van Beilen (I18648) g. ABT 1925 o. 21 JUL 2002        
  Janny van Beilen (I19337) g. --Niet vermeld--        
        Lukas Buter (I4548) g. 29 JAN 1830 Esche, Neuenhaus, Bentheim, Niedersachsen, Germany o. 02 FEB 1911 Odoornerveen, Borger-Odoorn, Drenthe, Netherlands
      Andries Buter (I12511) g. 23 FEB 1883 Gasselternijveen, Aa en Hunze, Drenthe, Netherlands    
        Geessien Sikkens (I9656) g. 25 JAN 1842 Wildervank, Veendam, Groningen, Netherlands o. 02 JUN 1900 Emmer-Compascuum, Emmen, Drenthe, Netherlands
    Elsiena Buter (I18647) g. 11 NOV 1925 Emmen, Drenthe, Netherlands o. 08 APR 2017 Leeuwarden, Friesland, Netherlands      
        Harm Engelage (I13251) g. ABT 1857  
      Jantje Engelage (I13250) g. 06 SEP 1886 Winschoten, Oldambt, Groningen, Netherlands o. 03 NOV 1942 Groningen, Groningen, Netherlands    
        Antje Bos (I13252) g. ABT 1857  
       

Terug naar de hoofdpagina



Deze HTML database is gemaakt met een geregistreerde versie van GED4WEB icon (web page link)GED4WEB versie 4.41

Back to Top Of Page

Terug naar de hoofdpagina

Copyright 2017 Harm Buiter